Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

Виготовлення металевих комплектуючих для швидкомонтованих будівель

ТОВ “Громов” виготовляє на замовлення (за кресленнями клієнтів) металеві комплектуючі для швидкомонтованих будівель, на німецькому устаткуванні – лазерному і згинальному комплексах TRUMPF.

У сучасному світі інновацій і передових технологій архітектурні рішення все частіше передбачають будівництво швидкомонтованих будівель різного призначення – офісних, виробничих, торгових, складських.

І це цілком обгрунтовано, якщо врахувати наявність таких переваг швидкомонтованих будівель, як широкі можливості у виборі форм і розмірів, менша вартість, енергоефективність, довговічність, і, звичайно ж, короткі терміни будівництва. Також важливим позитивним чинником є сучасний зовнішній вигляд таких споруд і можливість їх зведення в місцях, де неможливе використання інших, важких будматеріалів (залізобетону або цеглини).

Особливості будівництва швидкомонтованих будівель

Швидкомонтовані будівлі складаються з металевого каркасу, зібраного (за допомогою болтових з’єднань) з балок, які відповідають проектованим навантаженням, і обшивки, – як правило, це сендвіч-панели, наповнені поліуретаном. Відносно легкі металоконструкції каркасу дозволяють під час монтажу обходитися без важкої техніки, а сучасні сендвіч-панели забезпечують чудові показники опору теплопередачі.

Замовити металеві комплектуючі для быстромонтируемых будівель

ТОВ “Громов” швидко і якісно виготовить металеві комплектуючі для швидкомонтованих будівель (споруд) за кресленнями замовників, на лазерному і згинальному устаткуванні TRUMPF (виробництва Німеччини).

Звернувшись до нашої компанії, ви в найкоротші терміни зможете отримати готові комплектуючі для швидкомонтованих будівель найвищої якості за розумними цінами.

Запит вартості виготовлення

*Відповідь впродовж 1-го робочого дня

оценить на 1оценить на 2оценить на 3оценить на 4оценить на 5 (нет голосов)
Loading...

Почему стоит выбрать нас?

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

  • Большой опыт работы с металлоизделиями (более 20 лет)
  • Собственные запасы металла (вам не нужно тратить время на поиск и покупку материала)
  • Высокое качество и скорость выполнения заказа
  • Технические консультации по вашему заказу
резка металла в компании Громов


Розробка креслень

Якщо у вас немає креслення в DXF, наші інженери зроблять його

Гарантія якості

Гарантуємо високу якість нашої продукції

Замовлення онлайн

Ви можете зробити замовлення онлайн, відправивши креслення на email

Доставка по Украине

Курьерская доставка 1-3 дня по всей УкраинеЗв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999