Підбарабання для комбайнів (молотильних апаратів)

ТОВ «Громов» виготовляє на замовлення (по кресленнях клієнтів) підбарабання для комбайнів (молотильних апаратів), на німецькому обладнанні – лазерному і згинальному комплексах TRUMPF.

Найважливішим вузлом будь-якого зернозбирального комбайна є молотильно-сепаруючий пристрій (МСУ), що забезпечує виділення з класів (волоті, стручків, коробочок) зерен і початкове їх виділення з соломистої купи. Від ефективності роботи даних пристроїв значною мірою залежать усі показники, в тому числі енерговитрати і якість обмолоту.

Технологічно на роботу молотильного апарату впливають різні фактори: тип конструкції і режим роботи, властивості обмолочують матеріалу, а також форма планки, її матеріал, радіус заокруглення кромки, розміри прутка і т. д.

Класичний тип підбарабання – це прутково-планчата (решітчаста) конструкція. Сторони планок, спрямовані до барабану, утворюють по суті увігнуту робочу поверхню. Головні елементи підбарабання – планки прямокутного перетину, які формують (спільно з прутками) ґратчасту поверхню, через яку проходять зерна і не проникають стебла. Звична схема молотильних апаратів, розроблена майже 200 років тому, істотно не змінилася до наших днів, завдяки її простоті, надійності і універсальності конструкції.

Разом з тим, саме через широкий діапазон умов збирання (ступеню засміченості обмолочуваної маси, вологості, висоти стеблостою оброблюваних культур) відбувається швидкий знос робочих елементів комбайнів (молотильних апаратів).

Замовити подбарабанья для комбайнів (молотильних апаратів)

ТОВ “Громов” швидко і якісно виготовить підбарабання для комбайнів (молотильних апаратів) за кресленнями замовників, на лазерному і згинальному обладнанні TRUMPF (Німеччина).

Звернувшись до нашої компанії, ви в найкоротші терміни зможете отримати готові деталі – підбарабання для комбайнів (молотильних апаратів) – високої якості за розумними цінами. Для розрахунку вартості надішліть ваші креслення електронною поштою за адресою nikgromov@ukr.net

Запит вартості виготовлення

*Відповідь впродовж 1-го робочого дня

оценить на 1оценить на 2оценить на 3оценить на 4оценить на 5 (нет голосов)
Loading...

Почему стоит выбрать нас?

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

  • Большой опыт работы с металлоизделиями (более 20 лет)
  • Собственные запасы металла (вам не нужно тратить время на поиск и покупку материала)
  • Высокое качество и скорость выполнения заказа
  • Технические консультации по вашему заказу
резка металла в компании Громов


Розробка креслень

Якщо у вас немає креслення в DXF, наші інженери зроблять його

Гарантія якості

Гарантуємо високу якість нашої продукції

Замовлення онлайн

Ви можете зробити замовлення онлайн, відправивши креслення на email

Доставка по Украине

Курьерская доставка 1-3 дня по всей УкраинеЗв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999