Перфоровані панелі вентильованих фасадів

Для обробки фасадів будівель застосовуються перфоровані панелі, що виготовляються з металу. В якості матеріалу використовують тонкостінні листи (товщина 2 – 4 мм) з алюмінієвих сплавів і сталі (оцинкованої або нержавіючої). Вони мають безліч наскрізних отворів (перфорацію) різної конфігурації і рівномірності локалізації (розташування). Причому залежно від вирішуваних завдань, перфорація на панелі може бути або такою, що періодично повторюється, або хаотичною. Такі фасадні панелі за необхідності можуть мати штамповані поглиблення різної форми, їх можна забарвити в необхідний колір або нанести на поверхню полімерний шар.

Виготовлення перфорованих фасадів на замовлення

Компанія “Громов” виготовляє на замовлення перфоровані (вентильовані) фасади, та комплектуючі для них:

  • перфоровані панелі
  • кріпильні кронштейни

Переваги перфорованих панелей при створенні вентильованих фасадів

До основних переваг панелей відносять:

  • Широкий вибір дизайнерських рішень (рельєфні; однотонні, кольорові, поліровані, матовані; із зображеннями або з їх фрагментами).
  • Довговічність.
  • Простота монтажу.

Приклади використання перфорованих панелей при виготовленні вентильованих фасадів у світовій практиці

Панелі дозволяють чудово оформити фасади, надати їм виразності завдяки можливості використання нескінченних поєднань світла з тінню, внутрішнього штучного підсвічування або просвітів в перфорації. За допомогою перфорованих панелей обробляють фасади будівель (повністю або фрагментарно), що будуються і реконструюються, а також їх важливих елементів – сонцезахисних козирків і віконниць, огороджень балконів і тому подібне.

вентильований фасад ліцею в м Сант-Ромен (Франція)
фасад комплексу будівель багатопрофільного ліцею в м. Сант-ромен (Франція)

Один з прикладів – реконструкція фасаду комплексу будівель багатопрофільного ліцею в м. Сант-ромен (Франція), виконана за проектом архітектурного бюро “Бернар Парис і асоціація”. Важливою деталлю є ажурні сонцезахисні козирки над вікнами. Вони виконані з перфорованого металевого листа (товщина 2 мм) бренду RMIG і мають легку ажурну конструкцію.

Школа і академія Рінкебі

фасад школи і академії Ринкеби
фасад школи і академії Ринкеби

Іншим прикладом застосування фасадних панелей від торгової марки RMIG служить школа і академія Рінкебі, розташована в передмісті Стокгольма. Вона використовується міською громадою для культурних заходів, а також в якості освітнього центру. Тут за допомогою представників бізнесу молодь ґрунтовно готують до трудової діяльності. Колишня будівля була сильно пошкоджена пожежею і було прийнято рішення про її реконструкцію. Завдяки проекту архітектурного бюро Aperto Arkitekterbyggkonsulter, з використанням алюмінієвих перфорованих панелей споруда отримала новий унікальний вигляд. Окрім декоративного ефекту, завдяки панелям поліпшена пожежобезпека будівлі і посилений противандальний захист його фасадів. При обшивці використані 77 панелей з алюмінію (товщина 4 мм), які мають двостороннє забарвлення в яскраво-зелений відтінок лайму.

Музейний комплекс поселення Рапперсвіль

фасад музейного комплексу в Рапперсвілі
Перфорований фасад музейного комплексу в Рапперсвілі

Вік будівель музейного комплексу поселення Рапперсвіль – понад 700 років. Через це була проведена його масштабна реставрація у поєднанні з реконструкцією. Проект зазначених робіт виконаний архітектурною майстернею MLZD (Швейцарія). Палац невеликих розмірів був обмежений міськими стінами Рапперсвіля, розташованого на березі Цюріхського озера. У його складі – сторожова вежа з будівлями господарського призначення. Останні, 60 років тому, були пристосовані для розміщення музейної експозиції, а за допомогою додаткових будов пов’язані з відкритими галереями і іншими історичними спорудами. Нова будівля з її перфорованим фасадом органічно вписалася в архітектурну структуру музею. А покрівля і фасади спроектовані так, щоб старовинні віконні і дверні отвори в жодному разі не перекривалися.

Ефектно виглядає фасад бронзового кольору, покликаний символізувати взаємне злиття старого з новим. В даному випадку йдеться про адміністративне об’єднання міст Jona і Rapperswil. Облицювання фасаду складається з композитних панелей Tecu Bond завтовшки 4 мм від компанії KME Group S.p.A. Матеріалом для них є два мідні листи з проміжним пластмасовим прошарком.

Комплекс будівель штаб-квартири компанії Salewa

Комплекс будівель штаб-квартири компанії Salewa, провідного виробника альпіністського спорядження і одягу для сходжень, розташований у Больцано (Італія). У його фасадах вдало поєднуються панорамне скління з перфорованими алюмінієвими панелями. Вони утворюють подібність кристалів гірського кришталя з їх багатогранними об’ємами.

Фото фасаду штаб-квартири компанії Salewa
фасад штаб-квартири компанії Salewa (фото №1 з 2)

Комбінація цих матеріалів вдало використовує контраст освітлених і не освітлених частин будівлі. За задумом авторів-архітекторів з CINO ZUCCHI Architetti це є символом матеріальних і нематеріальних стосунків як складових діяльності компанії.

Фото фасаду штаб-квартири компанії Salewa
Фото фасаду штаб-квартири компанії Salewa (фото №2 з 2)

Поверхня складських приміщень зашита панелями з алюмінію, забарвлених в три відтінки сіро-блакитного кольору. Така тональність допомагає будівлі злитися з панорамою навколишніх гірських вершин. Покриття цього ж відтінку застосоване для вищерозташованих офісних приміщень з південного боку, виконуючи функцію своєрідного захисту від сонця.

Університетський кампус міста Берген

фото ніверситетського кампуса міста Берген
На цьому фото зафіксований університетський кампус міста Берген (Норвегія)

Фасад дев’ятиповерхової будівлі університетського кампусу міста Берген (Норвегія) – плід спільної творчості бюро архітектури HLM Arkitektur, Cubo Arkitekter і художниці Anne – Gry Loland. Старі і нові будівлі освітнього комплексу об’єднані за допомогою перфорованих фасадів, із забезпеченням ним візуальних зв’язків. Сходові клітини і глухі стіни закриті перфорованими металевими панелями, загадково мерехтливими за присмеркового освітлення.

Фасад розроблений художницею Anne – Gry Loland
Фасад розроблений художницею Anne – Gry Loland

Художниця Anne – Gry Loland пропрацювала шаблон, що складається з великих символів, які об’єднані воєдино добре сприйманою здалека картиною. А компанія RMIG реалізувала цю графіку в листах алюмінію, оброблених за допомогою верстатів з ЧПУ. Компанія “Громов” застосовує устаткування, що не поступається за якістю, для виготовлення аналогічних фасадів.

На наступних знімках – обробка фасаду факультету університету EUITI у Більбао (Іспанія) панелями з оцинкованої перфорованої сталі з абстрактними зображеннями. Архітектори – ACXT – IDOM.

Фото №2 фасаду факультету університету EUITI в Більбао
Фото фасаду факультету університету EUITI в Більбао
Фото №2 фасаду факультету університету EUITI в Більбао

А фасад музичної школи в Nоrresundby (Данія) прикрашає картина з портретними зображеннями танцюючих, граючих і співаючих дітей. Композицію площею 6 х 10 м розробили архітектори Kærsgaard Andersen A/S. Вона зібрана з 32-х сталевих перфорованих панелей (товщина 2 мм) виробництва RMIG, захищених методом гарячого оцинковування.

Фото фасаду музичної школи в Nørresundby (Данія)
Фото №1 фасаду музичної школи в Nørresundby (Данія)
Фото фасаду музичної школи в Nørresundby (Данія)
Фото №2 фасаду музичної школи в Nørresundby (Данія)
Фото №3 фасаду музичної школи в Nørresundby (Данія)
Фото №3 фасаду музичної школи в Nørresundby (Данія)

Як замовити вентильовані фасадні панелі?

Для замовлення фасадних панелей зв’яжіться з нами електронною поштою або за телефоном:

дивиться також: перфорированный лист

Запит вартості виготовлення

*Відповідь впродовж 1-го робочого дняФотографії продукції

оценить на 1оценить на 2оценить на 3оценить на 4оценить на 5 (нет голосов)
Loading...

Почему стоит выбрать нас?

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

  • Большой опыт работы с металлоизделиями (более 20 лет)
  • Собственные запасы металла (вам не нужно тратить время на поиск и покупку материала)
  • Высокое качество и скорость выполнения заказа
  • Технические консультации по вашему заказу
резка металла в компании Громов


Розробка креслень

Якщо у вас немає креслення в DXF, наші інженери зроблять його

Гарантія якості

Гарантуємо високу якість нашої продукції

Замовлення онлайн

Ви можете зробити замовлення онлайн, відправивши креслення на email

Доставка по Украине

Курьерская доставка 1-3 дня по всей УкраинеЗв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999