Warning: Undefined array key "wpseo_desc" in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/header.php on line 55

Промислове водовідведення

Виробляємо деталі з металу за вашими кресленнями DXF / DWG на високоточному німецькому обладнанні Trumpf. Лазерне різання металу виконується на верстатах потужністю 5kW і 3.2kW, що дозволяє різати метал товщиною до 25мм з точністю різу 0.1 мм. Гнучка виконується на гідравлічному гибочном пресі з ЧПУ Trumabend з набором матриць для різних типів згинів. Максимальне зусилля преса - 130 тонн. Точність виконання гарантують досвідчені інженери-конструктори нашої компанії, які підготують ваші креслення для лазерного різання та згинання металу.
Канали промислового водовідведення

Канали промислового водовідведення

Канали з нержавіючої сталі Два десятиліття ТОВ “Громов” займається обробкою листового металу, а також виготовленням та збиранням конструкцій з нього. Важливе місце у асортимент продукції займають елементи промислових [...]

Решітки для каналів

Решітки для каналів

РЕШІТКИ ДЛЯ КАНАЛІВ (ЛОТКІВ) ТА ТРАПІВ ТОВ «Громов» виготовляє на замовлення (за кресленнями клієнтів) з нержавіючої сталі решітки для каналів (лотків) і трапів систем водовідведення, на німецькому обладнанні – лазерному і згинальному [...]

Трапи

Трапи

ТОВ «Громов» виготовляє на замовлення (за кресленнями клієнтів) металеві трапи для харчових виробництв, на німецькому обладнанні – лазерному і згинальному комплексах TRUMPF. Харчова промисловість, як правило, пов’язана з [...]

Канали з поліпшеними показниками гігієни

Канали з поліпшеними показниками гігієни

Одним з основних завдань харчової промисловості при виробництві продуктів є дотримання суворих правил гігієни і санітарії. Адже забруднення або зараження продуктів в процесі їх виготовлення може привести до істотних фінансових і [...]

Канали щілинні

Канали щілинні

ЩІЛИННІ КАНАЛИ (ЛОТКИ)   ТОВ «Громов» виготовляє на замовлення (за кресленнями клієнтів) щілинні канали (лотки), на німецькому обладнанні – лазерному і згинальному комплексах TRUMPF. Щілинні канали (лотки) – це проста і найбільш [...]

Канали з нержавіючої сталі

Два десятиліття ТОВ “Громов” займається обробкою листового металу, а також виготовленням і складанням конструкцій з нього. Важливе місце в асортименті продукції займають елементи промислових каналізаційних систем. Це, зокрема, євроканали і решітки для них. Ідеальної якості систем водовідведення вдається досягти завдяки використанню сучасних технологій і найкращого німецького устаткування. А саме: промислових комплексів гнуття і лазерного різання Trumpf і зварювального устаткування Fronius. Усі вироби виготовляються з аустенітної нержавіючої сталі марок AISI 304l, AISI 316l, AISI 321.

промисловий водовідведення для заводів

Канали з нержавіючої сталі

Канали з нержавіючої сталі (їх ще називають каналізаційними лотками) використовуються в харчовій промисловості для збору виробничих стоків з поверхонь великої площі з подальшим скиданням в системи каналізації і, далі – в очисні споруди. Вони виключають скупчення стічних вод на підлозі виробничих приміщень, тим самим забезпечуючи чистоту і високий рівень гігієни. Являють собою відкриту коробчасту конструкцією, що отримується в результаті розкрою листового металу і його подальшого гнуття. Використання лазерного різання гарантує дотримання точних розмірів і отримання абсолютно рівних кромок, що не вимагають додаткової обробки. А завдяки автоматизації згинальних верстатів канали повністю відповідають розмірам і кутам, передбаченим проектною документацією, що особливо важливо для систем водовідведення.

Основними характеристиками каналів є ширина, висота і форма днища. Ширина лотка може бути 100, 120, 150, 200, 250, 300, 400, 500 і 600 мм. Для приміщень, що знаходяться на другому і вище поверхах будівель, або у разі перетину з іншими комунікаціями, доцільно обирати канали з меншою висотою (класу mini). Окрім цього, канали можуть мати декілька форм кромок під різні види покриттів підлоги. Формування днища каналів, як правило, виконується інструментом великого радіусу. Це дозволяє легше забезпечити відповідність об’єкту санітарним нормам і істотно (до 30 разів) зменшити витрату води в технологічному циклі.

У тих випадках, коли відведення стоків потрібне лише кілька годин на добу, а кількість рідини, що відводиться, невелика, і в ній відсутні крупні відходи і жир, доцільно використати щілинні лотки. Враховуючи, що їх конструкція не передбачає решіток, такі канали дозволяють зменшити витрати на облаштування систем водовідведення. Також важливою перевагою цих лотків є можливість використання в місцях з більшим ваговим навантаженням.

Для забезпечення кращих показників гідродинаміки в системах водовідведення складних конфігурацій передбачаються з’єднання під кутом в 45 і 135 градусів. Враховуючи, що це технічно складно реалізувати безпосередньо на об’єкті, ТОВ “Громов” здійснює зварювання усіх необхідних кутових з’єднань в умовах виробництва.

Завдяки колосальному досвіду, придбаному за два десятиліття роботи з виготовлення і монтажу металоконструкцій, ми розробили модульний принцип складання каналів “під зварювання” для монтажу на об’єкті замовника. Цей метод складання дозволяє змонтувати системи водовідведення будь-якої складності і конфігурації:

  • швидко, – тому що канали розроблені за принципом конструктора LEGO і мають велику довжину секцій (до 6 м, залежно від розміру каналу);
  • безпомилково, – тому що кожна окрема деталь каналів маркірується згідно із запроектованим місцем розташування в системі водовідведення;
  • якісно і без деформації каналу після зварювання, – тому що болтове з’єднання під час збирання лотків забезпечує відсутність зазорів.
Канал промислового водовідведення
Канал промислового водовідведення. Для монтажу без зварювання (під болтові збірку)
Канал промислового водовідведення
Канал промислового водовідведення. Для монтажу і збірки за допомогою зварювання TIG

Решітки, трапи і ревізійні люки для водовідведення

Для безпечної експлуатації систем водовідведення і виключення потрапляння в них сторонніх предметів лотки згори закривають водоприймальними решітками. Усі решітки виготовляються в протиковзкому виконанні відповідно до європейських стандартів і норм навантажень і гігієни.

Ще одним елементом промислової каналізації є трапи і ревізійні люки. Трапи, що виготовляються нами, з нержавіючої сталі, можуть застосовуватися як окрема зливна система, так і у поєднанні з водовідвідними каналами.

І трапи, і канали, вироблені ТОВ “Громов”, можна монтувати на підлозі з різним покриттям – бетоном, плиткою, полімером, брущаткою і так далі.

Наші системи водовідведення застосовуються в різних технологічних циклах, до яких пред’являються підвищені санітарні вимоги, і, зокрема, встановлюються у виробничих цехах:

  • птахофабрик;
  • пивоварних компаній і міні-пивоварень;
  • м’ясокомбінатів;
  • кондитерських фабрик;
  • молокозаводів;
  • фармацевтичного виробництва;
  • об’єктів громадського харчування і так далі.

Вироби, виготовлені ТОВ “Громов”, відповідають усім чинним в Україні санітарним нормам. А виробнича база дозволяє виготовляти не лише серійну типову продукцію, але і робити нестандартні канали з нержавіючої сталі за кресленнями, наданими замовниками.

Діюча в ТОВ “Громов” система контролю за якістю продукції дозволяє випускати канали і решітки, що відповідають найвищим стандартам.

Зв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999