Warning: Undefined array key "wpseo_desc" in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/header.php on line 55

Харчова промисловість

Виробляємо деталі з металу за вашими кресленнями DXF / DWG на високоточному німецькому обладнанні Trumpf. Лазерне різання металу виконується на верстатах потужністю 5kW і 3.2kW, що дозволяє різати метал товщиною до 25мм з точністю різу 0.1 мм. Гнучка виконується на гідравлічному гибочном пресі з ЧПУ Trumabend з набором матриць для різних типів згинів. Максимальне зусилля преса - 130 тонн. Точність виконання гарантують досвідчені інженери-конструктори нашої компанії, які підготують ваші креслення для лазерного різання та згинання металу.
Cита для пива (фільтр-сита)

Cита для пива (фільтр-сита)

Сита для фільтр-чанів (пивні сита) Процес фільтрації затору – найважливіший етап в технології приготування пива, від якого залежить початкова якість пивного сусла, а також прозорість і смак кінцевого продукту. Основним завданням [...]

Харчова промисловість

Якісне виготовлення на замовлення металевих деталей для харчової промисловості пропонує центр лазерного різання ТОВ “GROMOV”. Для цього ми створили сучасне підприємство, укомплектоване технологічним устаткуванням виробництва Німеччини. Вказані деталі виробляються лише з корозійностійких (нержавіючих) марок стали. Спочатку їх заготовки вирізають з листового металу з різною товщиною, а надалі піддають їх гнуттю і зварюванню. За необхідності, для додаткового захисту зварювальних швів від корозії, зібрані вироби проходять електрохімічну поліровку.

Сфери застосування деталей з металу в харчовій індустрії

В харчовій промисловості в якості матеріалу для виготовлення фільтрувальних сіток і елементів каналізаційних систем застосовується нержавіюча сталь. Відмітними особливостями таких деталей є: міцність і жорсткість; здатність тривалий період часу витримувати значні вагові навантаження; довговічність; стійкість до дії різних хімічно активних речовин. Ми виготовляємо такі деталі для харчової промисловості:

 • Фільтри-сита (наприклад, сита для пива)
 • Лотки (канали) промислового водовідведення.

Сита для пива

У виробництві слабоалкогольних напоїв використовують сита для пива з нержавіючої сталі. Цими виробами комплектують фільтри-чани. Застосування таких сит гарантує рівномірність розподілу сировини, що сепарується, по усій зоні фільтрації; повністю виключає утворення всередині фільтру застійних областей з подальшим накопиченням забруднень; покращує якість отримуваного пивного сусла. Останній обставині сприяє те, що площа “живого” перерізу фільтрувальних грат не перевищує 20 %. Виготовляють сито таким чином. З нержавіючого листа завтовшки 4 мм викроюють колосники трапецеїдальної форми. Сита набирають з таких кругових сегментів. Далі в них виконують суцільну перфорацію у вигляді поперечних щілинних розрізів шириною 0,6 – 0,8 мм. Готовим фільтраційним елементам надають необхідної форми шляхом гнуття на пресі. Це необхідно для забезпечення ухилу круглого сита до його центру. Допустимий діаметр готового виробу – до 7000 мм.

Промислове водовідведення

Для збору стічних вод з поверхні підлоги на харчових підприємствах застосовують нержавіючі лотки промислового водовідведення. Їх використання повністю виключає вірогідність накопичення забруднених рідин, гарантує чистоту підлоги і значно подовжує термін її експлуатації. Ці стоки видаляються через систему каналізації об’єкту і потрапляють для знезараження в очисні споруди. Ми освоїли випуск лотків з поліпшеними показниками гігієни, і серій Міні/Євро, а також щілинного типу. Останні експлуатуються без водоприймальних грат. Лотки вироблені з листової нержавіючої сталі завтовшки 1,5 – 2 мм. Ця величина визначає питоме навантаження на 1 погонний метр лотка. Ширина днища лотків лежить в діапазоні 100 – 600 мм. Спочатку із сталевого листа вирізають заготовки лотків у вигляді розгорток. Їх конструктивне виконання залежить від висоти каналу; форми його кромки, що залежить від обраного типу покриття підлоги в приміщенні; наявності/відсутності ухилу дна лотків в напрямку приймальних пристроїв каналізації. Потім розгортки згинають за допомогою пресу, тим самим формують потрібну конфігурацію лотка.

Технологія виготовлення металевих деталей для харчової промисловості

Виготовляють такі деталі з листової нержавіючої сталі. Від її товщини і якості металу залежать експлуатаційні характеристики отриманих виробів і ресурс їх роботи. А в лотках товщина матеріалу сприяє більш рівномірному розподілу навантаження на підлогу від ходіння людей, або проїзду вантажних візків/навантажувачів. Різання розгорток здійснюють високопродуктивні лазерні верстати з ЧПУ Trumpf Trulaser 3030/3050. Причому технічні характеристики німецького устаткування забезпечують отримання деталей з точним (0,1 мм) дотриманням розмірів. Це повністю закінчені вироби, які мають гладкі торцеві кромки, що виключають необхідність доопрацювання.

В подальшому сталевим заготовкам фільтрувальних сит і водовідвідних лотків надають необхідну форму, вигинаючи їх на згинальному пресі Trumabend V130 з ЧПУ. Для встановлення виробів на штатні місця застосовується напівавтоматичне і аргонове зварювання в середовищі інертного газу. Для цього ми використовуємо технологічне устаткування одного з кращих виробників зварювальних апаратів – Fronius.

Як замовити вироби з металу для харчової промисловості за доступною ціною

Для замовлення металевих деталей, що використовуються в харчовій промисловості, відправте ваші креслення у форматі CorelDraw, AutoCAD або SolidWorks із специфікаціями на поштову скриньку nikgromov@ukr.net. При необхідності можемо виконати оцифрування ваших креслень. Потім наші фахівці розрахують вартість матеріалів, послуг з виготовлення виробів і відправлять усі дані вам. Компанія “GROMOV” може виконувати великі об’єми робіт в стислі терміни завдяки високій продуктивності використовуваного устаткування і злагодженій роботі персоналу. Цьому сприяють наявність потрібних марок нержавіючої сталі на нашому складі і більш ніж 20 років досвіду в металообробці. До ваших послуг організація оперативної (впродовж 1 – 3 днів) доставки готової продукції кур’єрськими службами по території усієї країни.

Ми пропонуємо виготовлення якісної продукції для харчової промисловості з точним дотриманням вимог технічної документації. Можливий індивідуальний підхід в визначенні оптимальної вартості виробів.

Виготовлення металевих комплектуючих (деталей, запчастин) для харчового устаткування на замовлення

ТОВ “Громов” виготовляє на замовлення (за кресленнями клієнтів) металеві комплектуючі для харчового устаткування, на німецькому обладнанні – лазерному і згинальному комплексах TRUMPF.

Продукція харчової промисловості є найбільш затребуваною у різних категорій людей, оскільки дозволяє задовольнити один з базових інстинктів людства. Окрім цього, виробництво харчової продукції дає можливість отримати високу додану вартість до сільгосппродукції, що є особливо актуальним для України, яка є, зокрема, аграрною країною.

КЛАСИФІКАЦІЯ ГАЛУЗЕЙ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Міжнародна стандартна галузева класифікація, розроблена ООН, в підрозділі харчових виробництв виокремлює такі галузі промисловості:

 • м’ясна;
 • рибна;
 • фрукто- і овочепереробна;
 • масложирова;
 • молочна;
 • борошномельна;
 • крохмальна;
 • хлібобулочна;
 • цукрова;
 • кондитерська;
 • макаронна;
 • виробництво готових до вживання страв;
 • виробництво кормів для тварин.

Види устаткування для харчового виробництва і сфера його застосування

Сучасні маркетингові вимоги, що висуваються до продукції харчопрому, передбачають високі стандарти якості і тривалі терміни зберігання готової продукції. Цього можливо добитися тільки завдяки використанню сучасного технологічного устаткування.

Таким устаткуванням є:

 • ємнісне устаткування (ємності різної конфігурації і місткості) – використовується для охолодження, нагріву, переробки і зберігання;
 • підйомно-транспортне устаткування (підйомники, перекидачі, конвеєри, транспортери і накопичувальні столи);
 • санітарно-гігієнічне устаткування (канали/лотки і решітки водовідведення; мийки, шафи для зберігання інвентаря);
 • технологічне устаткування (візки, мийні ванни, виробничі столи, стелажі, сушильні/коптильні рами);
 • пакувальне устаткування (тунельні пастеризатори, лінії для склотари, для пакетів дой-пак).

Продуктове середовище, як правило, характеризується підвищеною лужною і кислотною активністю, перепадами тиску і високими температурами, наявністю спиртів, а також застосуванням агресивних засобів для дезинфекції і очищення. Тому велика частина деталей устаткування для харчової промисловості виготовляється з харчової нержавіючої листової сталі різної товщини.

Замовити металеві комплектуючі (деталі, запчастини) для харчового устаткування

ТОВ “Громов” швидко і якісно виготовить: металеві комплектуючі з нержавіючої сталі і чорного металу за кресленнями замовників, на лазерному і згинальному устаткуванні TRUMPF (Німеччина) для обладнання харчової промисловості.

Звернувшись в нашу компанію, ви в найкоротші терміни зможете отримати готові деталі для харчового устаткування найвищої якості за розумними цінами. Для розрахунку вартості відправте ваші креслення на електронну пошту nikgromov@ukr.net.

Зв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999