Warning: Undefined array key "wpseo_desc" in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/header.php on line 55

Будівництво та архітектура

Виробляємо деталі з металу за вашими кресленнями DXF / DWG на високоточному німецькому обладнанні Trumpf. Лазерне різання металу виконується на верстатах потужністю 5kW і 3.2kW, що дозволяє різати метал товщиною до 25мм з точністю різу 0.1 мм. Гнучка виконується на гідравлічному гибочном пресі з ЧПУ Trumabend з набором матриць для різних типів згинів. Максимальне зусилля преса - 130 тонн. Точність виконання гарантують досвідчені інженери-конструктори нашої компанії, які підготують ваші креслення для лазерного різання та згинання металу.
Незнімна опалубка з металу

Незнімна опалубка з металу

Виготовлення незнімної опалубки з металу ТОВ «Громов» виготовляє на замовлення (за кресленнями клієнтів) металеві комплектуючі для незнімної опалубки, на німецькому обладнанні – лазерному і згинальному комплексах TRUMPF. Що таке [...]

Виробництво (гнуття) металопрофілю Z-, S-, C-, З-образного перетину.

Виробництво (гнуття) металопрофілю Z-, S-, C-, З-образного перетину.

При будівництві швидкомонтованих (каркасних) будівель і споруд з металоконструкцій (ТРЦ; складські, логістичні, автозаправні, сільськогосподарські, виробничі комплекси; автомийки, автосалони, СТО, торговельні та виставкові павільйони і [...]

Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

Виготовлення металевих комплектуючих для швидкомонтованих будівель ТОВ “Громов” виготовляє на замовлення (за кресленнями клієнтів) металеві комплектуючі для швидкомонтованих будівель, на німецькому устаткуванні – лазерному [...]

Кронштейни

Кронштейни

Центр лазерного різання компанії “GROMOV” пропонує проектування і виготовлення кріпильних кронштейнів на замовлення. До послуг споживачів – власне серійне виробництво високоякісних заготовок на сучасному німецькому [...]

Будівництво та архітектура

Виготовлення на замовлення виробів з металу для будівництва та архітектури

Спроектувати і якісно виготовити на замовлення металеві деталі для архітектури і будівництва пропонує центр лазерного різання “GROMOV”. Для виконання цих завдань до послуг споживачів є власне виробництво, оснащене німецьким устаткуванням. Налагоджено виготовлення даних виробів з різних марок сталей (вуглецевих, нержавіючих, оцинкованих і так далі), алюмінієвих сплавів і міді. Для цього заготовки або їх розгортки викроюються з листового матеріалу, а потім – гнуться і зварюються.

Металеві деталі для архітектури та будівництва і їх застосування

Вироби з металу для будівельних і архітектурних потреб використовують для зведення будівель, монтажу агрегатів і систем життєзабезпечення, установки елементів зовнішнього декору і обробки. Такі деталі відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю, стійкістю до вітрових навантажень, дії зовнішнього повітря і атмосферних опадів; здатністю витримувати вагу споруди, а також змонтованих в них мереж трубопроводів або повітропроводів. До таких металевих виробів відносяться:

  • Кронштейни;
  • Вентиляційні канали;
  • Панелі перфорованих фасадів;
  • Елементи незнімної опалубки;
  • Ексклюзивні огорожі;
  • Ексклюзивні сходи.

До виробів з вуглецевої сталі, використовуваних у будівництві та архітектурі, відносять монтажні кронштейни. Їх застосовують для установки огорож, панелей вентильованих або перфорованих фасадів будівель, агрегатів вентиляційних систем і кондиціонерів, радіаторів і конвекторів опалювальних систем, камер відеоспостереження. Такі деталі виготовляють в декілька операцій. Спочатку із сталевого листа з необхідною товщиною вирізаються деталі або їх розгортки. Потім за необхідності їм надають потрібної форми гнуттям на пресі, далі роблять зварювання окремих елементів в єдину конструкцію. Останній етап – порошкове фарбування виробу для попередження його корозійного руйнування.

Вентиляційні канали – це вироби з оцинкованої або нержавіючої сталі, які використовують при будівництві. Дані деталі є прямими ділянками повітропроводів квадратного або прямокутного перерізу. Їх роблять з корозійностійких матеріалів, що не іржавіють від контакту з вологим повітрям, який рухається. На початковому етапі виробництва з тонколистової сталі викроюють розгортки заготовок. Методом згинання їм надають потрібної форми. На наступному етапі формуються шви кромок, які сплющуються (фальцювання) для отримання цілісного відрізку вентиляційного каналу.

В архітектурі для обробки зовнішніх стін будівель і їх елементів (огороджень терас і балконів, сонцезахисних козирків), а також захисту від зовнішнього впливу застосовуються перфоровані панелі. Їх виробляють з тонких листів алюмінієвого сплаву, оцинкованої, нержавіючої, легованої сталі COR-TEN або міді. Спочатку з матеріалу за допомогою лазеру викроюють розгортки панелей і виконують на їх лицьовій площині безліч отворів (перфорація). Вони можуть мати будь-яку конфігурацію і рівномірність розташування. Перфорацію залежно від поставлених цілей роблять або такою, що періодично повторюється, або хаотичною. Далі за допомогою пресу формуються бічні кромки панелей для спрощення їх установки на несучий каркас, а також з’єднання між собою. За необхідності на лицьовій поверхні штампуються поглиблення з необхідною формою. Останнім етапом може бути полірування, матування, нанесення полімерного шару або створення необхідного колірного відтінку порошковим фарбуванням.

Аналогічним чином виглядає процес виробництва ексклюзивних огорож. Для цих виробів допускається використання усіх перелічених вище матеріалів. Тільки на відміну від перфорованих фасадних панелей, деталі огорож мають не перфорацію, а довільний ажурний малюнок. Це сприяє більшій міцності елементів, що вирізаються на лазерному верстаті.

Сходи – найважливіший елемент будь-якої багаторівневої будівлі: котеджу, офісу або заміського житла. Сходи – це основа інтер’єру приміщення, що формує його концептуальне рішення. Продукція компанії “GROMOV” прикрасить ваш будинок, уміло підкреслить його вишуканість і індивідуальність. Ми робимо металеві сходи преміум-сегменту, що відрізняються ексклюзивним дизайном, різноманітністю форм, стилів і конструкції. Вони оригінальні і довговічні.

Впровадження архітекторами та дизайнерами сучасних технологій будівництва відповідальних споруд і будівель передбачає влаштування для фундаментів незнімної металевої опалубки. Для надійності і більшої довговічності робляться такі збірні конструкції з товстолистової нержавіючої сталі. З такого матеріалу відповідно до креслень вирізають усі деталі, включаючи щити, стойки, ребра жорсткості, сполучні петлі і таке інше. Далі з них зварюють укрупнені опалубні вузли, які транспортують на будівельний майданчик. Там їх поміщають в підготовлений котлован і збирають. Усередині готової опалубки розміщують зміцнюючу арматуру і заливають бетонною сумішшю. Після повного твердіння фундаменту опалубку не видаляють, а засипають зовні ґрунтом. Таким чином, опалубка стає невід’ємною частиною фундаментів, одночасно посилюючи їх міцність.

Як виготовити металеві вироби для будівництва та архітектури

Зазначені деталі виробляються з різних листових металів і сплавів. Їх товщина підбирається залежно від призначення і виду виробів. Від вибору цієї характеристики матеріалу повною мірою залежить простота їх монтажу, стійкість до дії статичного/динамічного навантаження і ресурс роботи. Продуктивні лазерні комплекси з автоматичним управлінням Trumpf Trulaser 3030/3050 вирізають металеві заготовки і їх розгортки з металу з товщиною до 20 мм. А технічні характеристики німецьких верстатів дозволяють отримувати деталі з гладкими кромками, що не вимагають подальшої механічної обробки. При цьому точність дотримання розмірів досягає 0,1 мм.

Надалі розгортки піддають гнуттю за допомогою згинального пресу з ЧПУ Trumabend V130. Далі, за необхідності, виконується напівавтоматичне зварювання деталей, що здійснюється в захисній атмосфері вуглекислого газу з аргоном. Можливе нанесення захисних покрить на поверхню матеріалу методом фарбування.

Замовлення виробів з металу для архітектури та будівництва за доступними цінами

Щоб замовити металеві деталі, що застосовуються у будівництві та архітектурі, відправте їх цифрові зображення (AutoCAD, CorelDraw або SolidWorks) і кількість на електронну пошту nikgromov@ukr.net. Якщо буде потрібно, то ми оцифруємо ваші креслення або ескізи. Після цього наш персонал виконує калькуляцію вартості робіт, матеріалів і направить цю інформацію замовнику. Оперативності виготовлення деталей сприяє наш більш ніж 20-річний досвід роботи і постійна наявність усіх видів металу на власному складі. Можливе індивідуальне і серійне виробництво. Для зручності споживачів кур’єрські служби забезпечать оперативну (протягом 1 – 3 діб) доставку замовлень по Україні.

Центр лазерного різання “GROMOV” швидко і якісно виготовить металеві деталі, необхідні для будівництва та архітектури. Співпраця з нами – це гарантія своєчасного їх отримання на вигідних умовах і за прийнятною ціною.

Зв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999