Центр лазерного різання компанії “GROMOV” пропонує проектування і виготовлення кріпильних кронштейнів на замовлення. До послуг споживачів – власне серійне виробництво високоякісних заготовок на сучасному німецькому устаткуванні. Кронштейн є деталлю або сукупністю деталей, виготовленими із сталевого листа необхідної товщини. Він фіксується на елементах несучих будівель, і призначений для кріплення різноманітних пристроїв, агрегатів і установок.

Різновиди кронштейнів і їх застосування

Кронштейни – це вироби для надійного кріплення устаткування, елементів обробки і оснащення приміщень, до їх стін (фасадних, внутрішніх), підлог або плит перекриття. Вони розраховані так, щоб без руйнування витримати різні за напрямком і значні за величиною статичні/динамічні навантаження. Такі кріпильні елементи використовуються для установки:

 • Камер відеоспостереження.
 • Приладів освітлення (прожектори, світильники).
 • Аивісок, рекламних щитів.
 • Опалювальних приладів (радіатори, конвектори)
 • Агрегатів систем вентиляції і кондиціонування повітря.
 • Панелей вентильованих або перфорованих фасадів.
 • Панорамного скління отворів.

Кронштейни з конструкційної сталі часто застосовують для монтажу приладів систем опалення, світильників, прожекторів, елементів систем відеоспостереження і панорамного скління. Розгортку цієї деталі вирізають з листа і гнуттям надають їй необхідної форми. Одночасно кронштейн придбаває необхідну жорсткість.

Для більшої довговічності рекламні носії, блоки – компресорно-конденсаторні для кондиціонерів або обробки повітря вентиляційних систем, а також фасадні панелі встановлюються за допомогою складених кронштейнів з нержавіючої сталі. З металу викроюють заготівлі і гнуть їх, надаючи їм для міцності П-образнеий або інший переріз. Отримані деталі зварюють у вигляді букви Т. Причому її короткий елемент має отвори під анкери і вертикально кріпиться ними до стіни. На довгий горизонтальний елемент монтують кондиціонерний блок або вентилятор, притягуючи їх болтами. Для надійності між цими частинами кронштейну похило уварюють укосину (кницю).

Технологія виробництва кронштейнів

Усі кронштейни (прості або збірні) виробляють з листової сталі. Її товщина визначає несучу здатність кріпильної конструкції. За допомогою автоматичного лазерного комплексу Trumpf Trulaser 3050 з необхідного матеріалу викроюють заготовки потрібної конфігурації, включаючи усі отвори і пази. Завдяки відмінній якості використовуваного німецького устаткування отримані деталі мають гладкі торцеві кромки і не вимагають подальшої обробки. А гарантована точність їх розмірів досягає 0,1 мм.

За необхідності розгортки деталей згинають на пресі з ЧПУ Trumabend V130. Після цього складені кронштейни зварюють за допомогою напівавтоматичного зварювального агрегату Fronius.

Надалі, для захисту від корозійного руйнування, вироби з чорної сталі піддають порошковому фарбуванню, а нержавіючі – електрохімічній поліровці.

Замовити кронштейни за прийнятними цінами

Щоб замовити кронштейни, надішліть їх креслення (з зазначенням кількості) в системах AutoCAD (формат DXF, DWG), SolidWorks або CorelDraw на нашу електронну пошту nikgromov@ukr.net або надайте готовий зразок. Можливе оцифрування креслень замовника. Після цього наші фахівці розрахують вартість виготовлення деталей і зв’яжуться з Вами. Більш ніж 20-річний досвід роботи та наявність металу на складі дозволять нам швидко запустити серійне або масове виробництво кронштейнів. Організуємо їх оперативну доставку кур’єрськими службами впродовж 1 – 3 днів по усій Україні.

Звернувшись в компанію “GROMOV”, ви оперативно розв’яжете проблему дефіциту необхідних деталей. Співпраця з нами – гарантія високої якості продукції за прийнятними цінами і на вигідних умовах.

Запит вартості виготовлення

*Відповідь впродовж 1-го робочого дняФотографії продукції

оценить на 1оценить на 2оценить на 3оценить на 4оценить на 5 (нет голосов)
Loading...

Почему стоит выбрать нас?

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

 • Большой опыт работы с металлоизделиями (более 20 лет)
 • Собственные запасы металла (вам не нужно тратить время на поиск и покупку материала)
 • Высокое качество и скорость выполнения заказа
 • Технические консультации по вашему заказу
резка металла в компании Громов


Розробка креслень

Якщо у вас немає креслення в DXF, наші інженери зроблять його

Гарантія якості

Гарантуємо високу якість нашої продукції

Замовлення онлайн

Ви можете зробити замовлення онлайн, відправивши креслення на email

Доставка по Украине

Курьерская доставка 1-3 дня по всей УкраинеЗв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999