Канали з поліпшеними показниками гігієни

Одним з основних завдань харчової промисловості при виробництві продуктів є дотримання суворих правил гігієни і санітарії. Адже забруднення або зараження продуктів в процесі їх виготовлення може привести до істотних фінансових і репутаційних втрат.

Гігієна і ефективні процеси очищення необхідні для підтримки високого рівня безпеки харчових продуктів і їх відповідності санітарним нормам. Всі поверхні і обладнання повинні легко очищатися і утримуватися в чистоті. Відходи, а також стічні води, повинні швидко видалятися через ефективну дренажну систему. Підлога у виробничих приміщеннях є найбільшою небезпекою з точки зору гігієни, так як на ній накопичуються відходи і волога, що сприяють розмноженню бактерій.

Саме тому при будівництві виробничих приміщень харчової галузі вкрай важливо правильно спроектувати, виготовити і змонтувати канали водовідведення. Для цього потрібно врахувати всі вимоги: необхідну пропускну здатність лотків і решіток, швидкість видалення відходів і витрати води.

Виготовлення лотків і каналів для водовідведення

ТОВ “Громов”, поряд зі стандартними нержавіючими каналізаційними лотками, виготовляє канали водовідведення з поліпшеними показниками гігієни. Завдяки спеціально спроектованій геометрії днища (без гострих кутів і важкодоступних порожнин) ці канали забезпечують ефективний дренаж, легко чистяться і запобігають росту бактерій, а також істотно скорочують обсяги споживаної води і час простоїв виробництва для дезінфекції системи.

Канал з поліпшеними показниками гігієни
Канал з поліпшеними показниками гігієни та гідродинаміки. Для монтажу без зварювання (під болтову збірку)
Канал з поліпшеними показниками гігієни
Канал з поліпшеними показниками гігієни та гідродинаміки. Для монтажу і збірки за допомогою зварювання TIG

Вироблені з харчової нержавіючої сталі марок AISI 304L, AISI 316L, канали з поліпшеними показниками гігієни стійкі до широкого спектру хімічних речовин, що використовуються при очищенні, і не бояться високих температур.

Всі елементи каналів (лотків) з поліпшеними показниками гігієни виготовляються ТОВ «Громов» на сучасних виробничих потужностях, і за бажанням замовника можуть бути поставлені як під болтову збірку, так і під зварювання.

Запит вартості виготовлення

*Відповідь впродовж 1-го робочого дняФотографії продукції

оценить на 1оценить на 2оценить на 3оценить на 4оценить на 5 (нет голосов)
Loading...

Почему стоит выбрать нас?

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

  • Большой опыт работы с металлоизделиями (более 20 лет)
  • Собственные запасы металла (вам не нужно тратить время на поиск и покупку материала)
  • Высокое качество и скорость выполнения заказа
  • Технические консультации по вашему заказу
резка металла в компании Громов


Розробка креслень

Якщо у вас немає креслення в DXF, наші інженери зроблять його

Гарантія якості

Гарантуємо високу якість нашої продукції

Замовлення онлайн

Ви можете зробити замовлення онлайн, відправивши креслення на email

Доставка по Украине

Курьерская доставка 1-3 дня по всей УкраинеЗв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999