Канали промислового водовідведення

Канали з нержавіючої сталі

Два десятиліття ТОВ “Громов” займається обробкою листового металу, а також виготовленням та збиранням конструкцій з нього. Важливе місце у асортимент продукції займають елементи промислових каналізаційних систем. Це, зокрема, євроканали та грати для них. Ідеального якості систем водовідведення вдається досягти завдяки використанню сучасних технологій та кращого німецького обладнання. А саме: промислових комплексів згинання та лазерного різання Trumpf та зварювального обладнання Fronius. Усі вироби виготовляються з аустенітної нержавіючої сталі марок AISI 304L, AISI 316L, AISI 321

промислове водовідведення для заводів

Канали з нержавіючої сталі

Канали з нержавіючої сталі (їх ще називають каналізаційними лотками) використовуються у харчовій промисловості для збору виробничих стоків з поверхонь великої площі з наступним скиданням у системи каналізації та, далі – в очисні споруди. Вони виключають скупчення стічних вод на підлогах виробничих приміщень, тим самим забезпечуючи чистоту та високий рівень гігієни. Є відкритою коробчасту конструкцію, одержувану в результаті розкрою листового металу та його наступної згинання. Використання лазерного різання гарантує дотримання точних розмірів та отримання абсолютно рівних кромок, які потребують додаткової обробки. А завдяки автоматизації згинальних верстатів канали повністю відповідають розмірам та кутам, передбаченою проектною документацією, що особливо важливо для систем водовідведення.

Основними характеристиками каналів є ширина, висота та форма днища. Ширина лотка може бути 100, 120, 150, 200, 250, 300, 400, 500 и 600 мм. Для приміщень, що знаходяться на другому та вище поверхах будівель, або у разі перетину з іншими комунікаціями, доцільно вибирати канали із меншою висотою (класу mini). Крім цього, канали можуть мати кілька форм кромок під різні види покриття підлоги. Формування днища каналів, як правило, виконується інструментом великого радіусу. Це дозволяє легше забезпечити відповідність об’єкта санітарним нормам та суттєво (до 30 разів) зменшити витрату води у технологічному циклі.

У тих випадках, коли відведення стоків потрібне лише кілька годин на добу, а кількість рідини, що відводиться, невелико і в ній відсутні великі відходи і жир, доцільно використовувати щілинні лотки. Враховуючи, що їх конструкція не передбачає грат, такі канали дозволяють зменшити витрати на будову водовідвідних систем. Також важливою перевагою цих лотків є можливість використання в місцях з великою ваговою навантаженням.

Для забезпечення кращих показників гідродинаміки в системах водовідведення складних конфігурацій передбачаються з’єднання під кутом 45 і 135 градусів. Враховуючи, що це технічно складно реалізувати безпосередньо на об’єкті, ТОВ “Громов” здійснює зварювання всіх необхідних кутових з’єднань в умовах виробництва.

Завдяки колосального досвіду, набутого за два десятиліття роботи з виготовлення та монтажу металоконструкцій, ми розробили модульний принцип складання каналів “під зварювання” для монтажу на об’єкті замовника. Цей метод збирання дозволяє змонтувати системи водовідведення будь-який складності та конфігурації:

 • швидко, тому що канали розроблені за принципом конструктора LEGO та мають велику довжину секцій (До 6 м, залежно від розміру каналу);
 • безпомилково, – тому що кожна окрема деталь каналів маркується згідно запроектованого місця розташування у системі водовідведення;
 • якісно і без деформування каналу після зварювання, – бо болтове з’єднання при складанні лотків забезпечує відсутність проміжків.
Канал промислового водовідведення
Канал промислового водовідведення. Для монтажу без зварювання (під болтове складання)
Канал промислового водовідведення
Канал промислового водовідведення. Для монтажу та збирання за допомогою зварювання TIG

Грати, трапи та ревізійні люки для водовідведення

Для безпечної експлуатації систем водовідведення та виключення потрапляння в них сторонніх предметів лотки зверху закривають водоприймальними ґратами. Всі грати виготовляються в протиковзному виконанні в відповідно до європейських стандартів та норм навантажень та гігієни.

Ще одним елементом промислової каналізації є трапи та ревізійні люки. Трапи з нержавіючої сталі, що випускаються нами, можуть застосовуватися як окрема зливна система, і у поєднанні з водовідвідними каналами.

та трапи та канали, вироблені ТОВ “Громов”, можна монтувати на підлоги з різним покриттям – бетоном, плиткою, полімером, бруківкою та т.д.

Наші системи водовідведення застосовуються в різних технологічних циклах, до яких пред’являються підвищені санітарні вимоги, та, зокрема, встановлюються у виробничих цехах:

 • птахофабрик;
 • пивоварних компаній та міні-пивоварень;
 • м’ясокомбінатів;
 • кондитерських фабрик;
 • молокозаводів;
 • фармацевтичного виробництва;
 • об’єктів комунального харчування тощо.

Вироби, вироблені ТОВ “Громов”, відповідають усім чинним в Україні санітарним нормам. А виробнича база дозволяє виготовляти не тільки серійну типову продукцію, а й виробляти нестандартні канали із нержавіючої сталі за кресленнями, наданими замовниками.

Діюча у ТОВ “Громов” система контролю якості продукції дозволяє випускати канали та решітки, що відповідають найвищим стандартам.

Запит вартості виготовлення

*Відповідь впродовж 1-го робочого дняФотографії продукції

оценить на 1оценить на 2оценить на 3оценить на 4оценить на 5 (нет голосов)
Loading...

Почему стоит выбрать нас?

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

 • Большой опыт работы с металлоизделиями (более 20 лет)
 • Собственные запасы металла (вам не нужно тратить время на поиск и покупку материала)
 • Высокое качество и скорость выполнения заказа
 • Технические консультации по вашему заказу
резка металла в компании Громов


Розробка креслень

Якщо у вас немає креслення в DXF, наші інженери зроблять його

Гарантія якості

Гарантуємо високу якість нашої продукції

Замовлення онлайн

Ви можете зробити замовлення онлайн, відправивши креслення на email

Доставка по Украине

Курьерская доставка 1-3 дня по всей УкраинеЗв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999