Гідроабразивне різання сита (решіт) для грохотів

ТОВ «Громов» якісно і в обумовлені строки виготовляє сталеві листові перфоровані сита (решета) з конічними отворами для грохотів за кресленнями замовників.

У різних галузях промисловості (гірничорудній, металургійній, коксохімічній, фармацевтичній, сільськогосподарській) використовується просівання – технологія поділу сипучих матеріалів на фракції шляхом просіювання через спеціальні сита (просівні поверхні).

Сита фактично є витратним матеріалом. Хоча здебільшого саме від сита, як основного робочого елемента грохоту, і від його технічних характеристик, залежить якість і швидкість просіювання. При цьому на конструкцію сита впливають технологічне призначення грохоту та умови його роботи.

Важливими параметрами при виборі сит є довговічність, маса, розміри і форма отворів (просвітів), умови експлуатації та вартість. Наявність конічної перфорації (форми отворів, пропилів) сит дозволяє уникнути застрявання сепарованих фрагментів матеріалів і істотно прискорити процес просіювання. Використання стійкої до абразивного стирання стали Хардокс (Hardox) істотно збільшує термін служби сит, експлуатованих в умовах підвищеного тертя.

ТОВ «Громов» виготовляє листові перфоровані сита (решета) з чорної, нержавіючої сталі і стали Хардокс (Hardox) з отворами конічної форми для вібраційних грохотів, на сучасному комплексі гідроабразивного різання за кресленнями замовника.

Звернувшись до нашої компанії з питання виробництва сит (решіт) з отворами конічної форми для грохотів, ви в обумовлені терміни зможете отримати своє замовлення з найвищою якістю виконання за розумними цінами. Для розрахунку вартості відправте ваші креслення на електронну пошту nikgromov@ukr.net.

Зв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999