Лазерне різання металу - Маріуполь

Потрібна лазерна різка металу або виготовлення деталей з металу?

Виготовимо якісно, доставимо вчасно по всій Україні!

Центр лазерного різання «GROMOV» ☎ (067) 587 9999 спеціалізується на виконанні робіт з лазерного різання та згинання листового металу, для міста Маріуполь. Різання та згинання металу виконується на німецькому обладнанні з ЧПУ від світового лідера TRUMPF, що дозволяє виготовляти деталі відмінної якості, які не потребують пост-обробки.

Працюємо з такими металами як: сталь, нержавіюча сталь, алюміній, оцинковка, Хардокс.Товщина оброблюваного металу - від 0.5мм до 25мм.

Оброблювані лазером товщини

Метали <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 14 16 18 20 25 30
Чорний метал
Нержавіюча сталь
Алюміній
Оцинкований метал

Гнуття металу

товщина до 20mm

Чорний метал до 25mm

Нержавіюча сталь до 20mm

Алюміній до 10mm

Оцинкований метал до 10mm

Гнуття металу

товщина до 20mm

Ми знаходимося за адресою
м. Миколаїв, вул.Будівельників, 14/3

Від оформлення до отримання замовлення в Маріуполі "Новою поштою" — 2-3 дня

Запит вартості виготовлення

*Відповідь впродовж 1-го робочого дня

Відео процесу лазерного різання металу

Хто у нас замовляє лазерну різку металу в Маріуполі

Спектр застосування в Маріуполі продукції, виробленої з використанням лазерного різання металу в Центрі лазерного різання «GROMOV», досить широкий: це і металургійна промисловість; виробництво ракетно-космічної техніки, літакобудування; виробництво вітроенергоустановок, міського транспорту, тракторів, контейнерів сільськогосподарської техніки, оснащення та інструменту.

Конструкторський відділ і основне виробниче обладнання для лазерного різання металу

Конструкторський відділ і основне виробництво компанії «GROMOV» знаходяться в місті Миколаєві. Разом з тим, протягом десятилітть ми успішно співпрацюємо з багатьма замовниками у Маріуполі.

Як зробити замовлення

Клієнтам з Маріуполя зробити замовлення в компанії «GROMOV» так само просто, як і жителям всіх інших міст України. А саме: відправити креслення деталей або їх розгортки в Autocad (в форматі DXF, DWG) на електронну пошту nikgromov@ukr.net

Назва файла креслення

Ім'я файлу креслення має містити наступну інформацію:
  • товщина металу (mm);т
  • марка сталі
  • заводський номер деталі на вашому виробництві;
  • кількість деталей (pcs).

Приклад: 10mm_st3_12345_100pcs.dxf.
У наведеному прикладі: 10mm - товщина стали, st3 - марка стали, 12345 - заводський номер на вашому виробництві, 100pcs - кількість деталей.

Назва файлу не повинна містити спецсимволи (лапки, дужки, тире) і символи кирилицею. Креслення файлу повинно бути зроблено прямими і дугами максимальної довжини (полілінії і сплайни неприпустимі!)

Узгодити по електронній пошті або телефону +38 (067) 587 9999 вартість робіт, терміни виконання і адреса доставки; отримати замовлення через будь-яку зручну службу доставки.

Як правило, термін між оформленням замовлення в компанії «GROMOV» і отриманням замовником готової продукції становить 3 робочих дня. А якщо ваші креслення правильно складені і на складі є весь необхідний матеріал, то можливе виготовлення та відправлення в день замовлення

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Ми завжди відкриті для нових клієнтів і замовлень в Маріуполі. Надішліть електронною поштою замовлення або зв'яжіться з нами по телефону для уточнення деталей співпраці.

Згинання металу за кресленнями

Гнучка металу - процес надання листової заготованкі потрібної форми шляхом вигину металу, при якому з плоскою розгортки (вирізаної заготовки) створюється об'ємна деталь, готова до подальшого використання в проектованої конструкції.

Гнуття металу є однією з найвідповідальніших операцій в технології обробки деталей, так як цього процесу передує первинна обробка - лазерна різка, слюсарні роботи. Якість гнуття металу в Центрі лазерного різання «Gromov» є бездоганним і відповідає найвищим європейським стандартам. Устаткування і кваліфікація персоналу ЦЛР «Gromov» дозволяють виконувати роботи будь-якої складності при дотриманні високої точності. Гнуття металу здійснюється на багатофункціональному згинальному комплексі з ЧПУ Trumabend V130, що дозволяє виконувати складні згини з найменшими витратами часу.

Найважливішу роль відіграє застосування програмного забезпечення фірми Trumpf, узгоджується з усіма етапами обробки металу, що дозволяє уникати додаткових конвертацій і правок. Правильність виконання операцій з гнуття металу забезпечує 3D-візуалізація на моніторі верстата.

Обладнання оснащене автоматичним підйомним механізмом, що дозволяє зробити згинання деталей великих габаритних розмірів. Верстат має шестіосевие задні упори, що дозволяють виготовляти тривимірні деталі - 3D-гнуття, вальцювання, плющення. Гнучкий комплекс з 10-ю керованими осями здатний безпомилково виконати навіть скульптуру.

Доставка в місто Маріуполь 1-3 дня

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

Приклади деталей виготовлених на верстаті лазерного різання для клієнтів у
Warning: Undefined variable $postID in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/single-city.php on line 93
Маріуполі

деталь Гальмівні диски кросових мотоциклів
Гальмівні диски кросових мотоциклів
товар Декоративні решітки
Декоративні решітки
товар Фіксатор
Фіксатор
деталь Ведучі й відомі зірочки ланцюга кросових мотоциклів
Ведучі й відомі зірочки ланцюга кросових мотоциклів
Деталь замкового механізму
Деталь замкового механізму
Фланець
Фланець
деталь Кришка
Кришка
деталь Декоративні решітки
Декоративні решітки
деталь Петля
Петля
Товар  Ведучі й відомі зірочки ланцюга кросових мотоциклів
Ведучі й відомі зірочки ланцюга кросових мотоциклів
деталь Ведучі й відомі зірочки ланцюга кросових мотоциклів
Ведучі й відомі зірочки ланцюга кросових мотоциклів
Петли на заказ
Петлі

Зв'язок з нами

Виникли питання? Бажаєте обговорити замовлення? Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті!

Зателефонувати

+38 (067) 587 9999


Warning: Undefined array key 0 in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/functions.php on line 762

Warning: Attempt to read property "category_parent" on null in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/functions.php on line 762

Warning: Undefined array key 0 in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/functions.php on line 767

Warning: Attempt to read property "slug" on null in /home/mmk/gromov.ua/www/wp-content/themes/gromov-ua/functions.php on line 767